Streetview de Horstweg 172 Venlo

de Horstweg 172, 5926 RM Venlo

248 m² Bouwjaar 1974 8 kamers 5 slaapkamers Label D

de Horstweg 172 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 248 m², een perceel van 3480 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €558.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
248 m²
Perceeloppervlakte
3480 m²
Inhoud
1515 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor de Horstweg 172

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Horstweg 172

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Venlo

340 Inwoners
130 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
131 Woningvoorraad
€558.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Hout-Blerick
87% Koopwoningen
104 Inwoners per km²

Locatie van de Horstweg 172

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over de Horstweg 172

Wat is de geschatte woningwaarde van de Horstweg 172?

De prijsindicatie voor de Horstweg 172 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hout-Blerick is €558.000. Dat komt neer op circa €2.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Horstweg 172 zich tot de wijk Verspreide huizen Hout-Blerick?

de Horstweg 172 is een woonhuis van 248 m² in de wijk Verspreide huizen Hout-Blerick. De buurt telt 131 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 104 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Horstweg 172?

de Horstweg 172 is een woonhuis in Verspreide huizen Hout-Blerick, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is de Horstweg 172 vergeleken met de buurt?

de Horstweg 172 heeft 248 m² woonoppervlakte en 1515 m³ inhoud. Het perceel is 3480 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Verspreide huizen Hout-Blerick ligt de gemiddelde woningwaarde op €558.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van de Horstweg 172 en wat betekent dat?

de Horstweg 172 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-07-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van de Horstweg 172?

de Horstweg 172 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Hout-Blerick?

De wijk Verspreide huizen Hout-Blerick in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €558.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Hout-Blerick?

Vanuit de Horstweg 172 in Verspreide huizen Hout-Blerick bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.