Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 595 m²
- Inhoud
- 655 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
Groetweg 24 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 595 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groetweg 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
4.1 kmDe prijsindicatie voor Groetweg 24 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Kern Hout-Blerick is €421.000. Dat komt neer op circa €2.105 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroetweg 24 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Kern Hout-Blerick. De buurt telt 700 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.641 inwoners per km².
Groetweg 24 is een woonhuis in Kern Hout-Blerick, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Groetweg 24 heeft 200 m² woonoppervlakte en 655 m³ inhoud. Het perceel is 595 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kern Hout-Blerick ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groetweg 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-12-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Groetweg 24 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kern Hout-Blerick in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Groetweg 24 in Kern Hout-Blerick bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groetweg 24: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.9 km.