Eengezinswoning, tussenwoning Mimosastraat 3 Venlo

Mimosastraat 3, 5925 GS Venlo

97 m² Bouwjaar 1986 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Mimosastraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Venlo, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 182 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
182 m²
Inhoud
343 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Mimosastraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mimosastraat 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
104.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.5 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (33.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Venlo

1255 Inwoners
510 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
502 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Klingerberg-Noord
93% Koopwoningen
2.142 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mimosastraat 3

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Mimosastraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Mimosastraat 3?

De prijsindicatie voor Mimosastraat 3 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Klingerberg-Noord is €324.000. Dat komt neer op circa €3.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mimosastraat 3 zich tot de wijk Klingerberg-Noord?

Mimosastraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning van 97 m² in de wijk Klingerberg-Noord. De buurt telt 502 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.142 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mimosastraat 3?

Mimosastraat 3 is een eengezinswoning, tussenwoning in Klingerberg-Noord, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mimosastraat 3 vergeleken met de buurt?

Mimosastraat 3 heeft 97 m² woonoppervlakte en 343 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Klingerberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mimosastraat 3 en wat betekent dat?

Mimosastraat 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mimosastraat 3?

Mimosastraat 3 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 33 m².

Hoe is de woningmarkt in Klingerberg-Noord?

De wijk Klingerberg-Noord in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klingerberg-Noord?

Vanuit Mimosastraat 3 in Klingerberg-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.