Streetview Orwellstraat 77 Venlo

Orwellstraat 77, 5924 XC Venlo

152 m² Bouwjaar 1974 Label B

Orwellstraat 77 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en een perceel van 201 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
201 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Orwellstraat 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orwellstraat 77

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
139.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.5%
CO₂-emissie
30.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Venlo

780 Inwoners
310 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
293 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Vossener-Noord
90% Koopwoningen
7.158 Inwoners per km²

Locatie van Orwellstraat 77

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Orwellstraat 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Orwellstraat 77?

De gemiddelde woningwaarde in Vossener-Noord is €236.000. Dat komt neer op circa €1.553 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orwellstraat 77 zich tot de wijk Vossener-Noord?

Orwellstraat 77 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Vossener-Noord. De buurt telt 293 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.158 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orwellstraat 77?

Orwellstraat 77 is een woonhuis in Vossener-Noord, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Orwellstraat 77 vergeleken met de buurt?

Orwellstraat 77 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 201 m². In Vossener-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orwellstraat 77 en wat betekent dat?

Orwellstraat 77 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.18 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vossener-Noord?

De wijk Vossener-Noord in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossener-Noord?

Vanuit Orwellstraat 77 in Vossener-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vossener-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Orwellstraat 77: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vossener-Noord?

Recreatie nabij Vossener-Noord: restaurant (0.9 km), cafe (1.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Orwellstraat 77?

Een woningrapport voor Orwellstraat 77 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vossener-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen