Tussenwoning Zolastraat 27 Venlo

Zolastraat 27, 5924 AV Venlo

134 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Zolastraat 27 is een tussenwoning in Venlo, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 162 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
454 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zolastraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zolastraat 27

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Venlo

790 Inwoners
325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
318 Woningvoorraad
€300.000 Gem. woningwaarde Vossener-Zuid
98% Koopwoningen
4.605 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zolastraat 27

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Zolastraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Zolastraat 27?

De prijsindicatie voor Zolastraat 27 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Vossener-Zuid is €300.000. Dat komt neer op circa €2.239 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zolastraat 27 zich tot de wijk Vossener-Zuid?

Zolastraat 27 is een tussenwoning van 134 m² in de wijk Vossener-Zuid. De buurt telt 318 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zolastraat 27?

Zolastraat 27 is een tussenwoning in Vossener-Zuid, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zolastraat 27 vergeleken met de buurt?

Zolastraat 27 heeft 134 m² woonoppervlakte en 454 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Vossener-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zolastraat 27 en wat betekent dat?

Zolastraat 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zolastraat 27?

Zolastraat 27 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Vossener-Zuid?

De wijk Vossener-Zuid in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossener-Zuid?

Vanuit Zolastraat 27 in Vossener-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.