Streetview Malherbestraat 12 Venlo

Malherbestraat 12, 5924 AP Venlo

121 m² Bouwjaar 1977 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Malherbestraat 12 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 162 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Malherbestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Malherbestraat 12

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Venlo

1210 Inwoners
510 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
496 Woningvoorraad
€224.000 Gem. woningwaarde Vossener-Centrum
67% Koopwoningen
7.232 Inwoners per km²

Locatie van Malherbestraat 12

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Malherbestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Malherbestraat 12?

De prijsindicatie voor Malherbestraat 12 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Vossener-Centrum is €224.000. Dat komt neer op circa €1.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Malherbestraat 12 zich tot de wijk Vossener-Centrum?

Malherbestraat 12 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Vossener-Centrum. De buurt telt 496 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.232 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Malherbestraat 12?

Malherbestraat 12 is een woonhuis in Vossener-Centrum, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Malherbestraat 12 vergeleken met de buurt?

Malherbestraat 12 heeft 121 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vossener-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Malherbestraat 12 en wat betekent dat?

Malherbestraat 12 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Malherbestraat 12?

Malherbestraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vossener-Centrum?

De wijk Vossener-Centrum in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossener-Centrum?

Vanuit Malherbestraat 12 in Vossener-Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vossener-Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Malherbestraat 12: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vossener-Centrum?

Recreatie nabij Vossener-Centrum: restaurant (1 km), cafe (1.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Malherbestraat 12?

De prijsindicatie ligt rond €135.000 tot €160.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Vossener-Centrum is €224.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Malherbestraat 12?

Een woningrapport voor Malherbestraat 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vossener-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen