Eengezinswoning, tussenwoning Vossenerlaan 129 Venlo

Vossenerlaan 129, 5924 AD Venlo

112 m² Bouwjaar 1977 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Vossenerlaan 129 is een eengezinswoning, tussenwoning in Venlo, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 170 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
418 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€205.000 tot €255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vossenerlaan 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vossenerlaan 129

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.36 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Tuin rondom

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Venlo

930 Inwoners
420 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
393 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Vossener-West
87% Koopwoningen
4.729 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vossenerlaan 129

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Vossenerlaan 129

Wat is de geschatte woningwaarde van Vossenerlaan 129?

De prijsindicatie voor Vossenerlaan 129 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Vossener-West is €233.000. Dat komt neer op circa €2.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vossenerlaan 129 zich tot de wijk Vossener-West?

Vossenerlaan 129 is een eengezinswoning, tussenwoning van 112 m² in de wijk Vossener-West. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.729 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vossenerlaan 129?

Vossenerlaan 129 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vossener-West, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vossenerlaan 129 vergeleken met de buurt?

Vossenerlaan 129 heeft 112 m² woonoppervlakte en 418 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Vossener-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vossenerlaan 129 en wat betekent dat?

Vossenerlaan 129 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-08-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vossenerlaan 129?

Vossenerlaan 129 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Vossener-West?

De wijk Vossener-West in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossener-West?

Vanuit Vossenerlaan 129 in Vossener-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vossener-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vossenerlaan 129: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vossener-West?

Recreatie nabij Vossener-West: restaurant (1.3 km), cafe (1.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Vossenerlaan 129?

Vossenerlaan 129 is verkocht in de periode 2024 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €205.000 tot €255.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Vossener-West is €233.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Vossenerlaan 129?

Een woningrapport voor Vossenerlaan 129 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vossener-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen