Streetview van Boerlostraat 11 Venlo

van Boerlostraat 11, 5923 AK Venlo

185 m² Bouwjaar 1931 12 kamers 7 slaapkamers Label G

van Boerlostraat 11 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 705 m² en 12 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
705 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
12
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor van Boerlostraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Boerlostraat 11

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Venlo

1120 Inwoners
545 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
522 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Annakamp-Oost
44% Koopwoningen
4.383 Inwoners per km²

Locatie van van Boerlostraat 11

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over van Boerlostraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van van Boerlostraat 11?

De prijsindicatie voor van Boerlostraat 11 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Annakamp-Oost is €243.000. Dat komt neer op circa €1.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Boerlostraat 11 zich tot de wijk Annakamp-Oost?

van Boerlostraat 11 is een woonhuis van 185 m² in de wijk Annakamp-Oost. De buurt telt 522 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Boerlostraat 11?

van Boerlostraat 11 is een woonhuis in Annakamp-Oost, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Boerlostraat 11 vergeleken met de buurt?

van Boerlostraat 11 heeft 185 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 705 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Annakamp-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Boerlostraat 11 en wat betekent dat?

van Boerlostraat 11 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-06-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Boerlostraat 11?

van Boerlostraat 11 heeft 12 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Annakamp-Oost?

De wijk Annakamp-Oost in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Annakamp-Oost?

Vanuit van Boerlostraat 11 in Annakamp-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1 km.