Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Leeuwerikstraat 12 Venlo

Leeuwerikstraat 12, 5922 VL Venlo

155 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Leeuwerikstraat 12 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Venlo, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 189 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
189 m²
Inhoud
678 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Leeuwerikstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwerikstraat 12

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
199.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Venlo

1220 Inwoners
570 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
563 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Smeliënkamp
66% Koopwoningen
4.333 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leeuwerikstraat 12

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Leeuwerikstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwerikstraat 12?

De prijsindicatie voor Leeuwerikstraat 12 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Smeliënkamp is €267.000. Dat komt neer op circa €1.723 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwerikstraat 12 zich tot de wijk Smeliënkamp?

Leeuwerikstraat 12 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 155 m² in de wijk Smeliënkamp. De buurt telt 563 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.333 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwerikstraat 12?

Leeuwerikstraat 12 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Smeliënkamp, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leeuwerikstraat 12 vergeleken met de buurt?

Leeuwerikstraat 12 heeft 155 m² woonoppervlakte en 678 m³ inhoud. Het perceel is 189 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Smeliënkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwerikstraat 12 en wat betekent dat?

Leeuwerikstraat 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leeuwerikstraat 12?

Leeuwerikstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Smeliënkamp?

De wijk Smeliënkamp in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Smeliënkamp?

Vanuit Leeuwerikstraat 12 in Smeliënkamp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.1 km.