Hoekwoning Lynssenstraat 24 Venlo

Lynssenstraat 24, 5922 TW Venlo

125 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Lynssenstraat 24 is een hoekwoning in Venlo, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 244 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
244 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lynssenstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lynssenstraat 24

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
160.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.62 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Tuin rondom

Parkeren

Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Venlo

1635 Inwoners
675 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
670 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Vastenavondkamp-Zuid
77% Koopwoningen
6.224 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lynssenstraat 24

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Lynssenstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Lynssenstraat 24?

De prijsindicatie voor Lynssenstraat 24 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Vastenavondkamp-Zuid is €259.000. Dat komt neer op circa €2.072 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lynssenstraat 24 zich tot de wijk Vastenavondkamp-Zuid?

Lynssenstraat 24 is een hoekwoning van 125 m² in de wijk Vastenavondkamp-Zuid. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.224 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lynssenstraat 24?

Lynssenstraat 24 is een hoekwoning in Vastenavondkamp-Zuid, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lynssenstraat 24 vergeleken met de buurt?

Lynssenstraat 24 heeft 125 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 244 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Vastenavondkamp-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lynssenstraat 24 en wat betekent dat?

Lynssenstraat 24 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-07-12. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lynssenstraat 24?

Lynssenstraat 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Vastenavondkamp-Zuid?

De wijk Vastenavondkamp-Zuid in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vastenavondkamp-Zuid?

Vanuit Lynssenstraat 24 in Vastenavondkamp-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vastenavondkamp-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lynssenstraat 24: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vastenavondkamp-Zuid?

Recreatie nabij Vastenavondkamp-Zuid: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Lynssenstraat 24?

De prijsindicatie ligt rond €325.000 tot €375.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Vastenavondkamp-Zuid is €259.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Lynssenstraat 24?

Een woningrapport voor Lynssenstraat 24 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vastenavondkamp-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1964, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen