Streetview van Stockhemstraat 13 Venlo

van Stockhemstraat 13, 5922 TL Venlo

155 m² Bouwjaar 1938 6 kamers 5 slaapkamers Label C

van Stockhemstraat 13 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 189 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
189 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor van Stockhemstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Stockhemstraat 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
158.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
226.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.44 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Venlo

1635 Inwoners
675 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
670 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Vastenavondkamp-Zuid
77% Koopwoningen
6.224 Inwoners per km²

Locatie van van Stockhemstraat 13

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over van Stockhemstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van van Stockhemstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Vastenavondkamp-Zuid is €259.000. Dat komt neer op circa €1.671 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Stockhemstraat 13 zich tot de wijk Vastenavondkamp-Zuid?

van Stockhemstraat 13 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Vastenavondkamp-Zuid. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.224 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Stockhemstraat 13?

van Stockhemstraat 13 is een woonhuis in Vastenavondkamp-Zuid, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Stockhemstraat 13 vergeleken met de buurt?

van Stockhemstraat 13 heeft 155 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 189 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Vastenavondkamp-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Stockhemstraat 13 en wat betekent dat?

van Stockhemstraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Stockhemstraat 13?

van Stockhemstraat 13 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vastenavondkamp-Zuid?

De wijk Vastenavondkamp-Zuid in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.635 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vastenavondkamp-Zuid?