Portiekflat (appartement) Alberickstraat 141 Venlo

Alberickstraat 141, 5922 BR Venlo

69 m² Bouwjaar 1967 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Alberickstraat 141 is een portiekflat (appartement) in Venlo, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €172.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
226 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€160.000 tot €185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Alberickstraat 141

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Alberickstraat 141

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
198.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
343.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.53 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Dubbel glas

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Venlo

3110 Inwoners
1380 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1296 Woningvoorraad
€172.000 Gem. woningwaarde Vastenavondkamp-Noord
29% Koopwoningen
6.519 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Alberickstraat 141

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Alberickstraat 141

Wat is de geschatte woningwaarde van Alberickstraat 141?

De prijsindicatie voor Alberickstraat 141 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Vastenavondkamp-Noord is €172.000. Dat komt neer op circa €2.493 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alberickstraat 141 zich tot de wijk Vastenavondkamp-Noord?

Alberickstraat 141 is een portiekflat (appartement) van 69 m² in de wijk Vastenavondkamp-Noord. De buurt telt 1.296 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.519 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alberickstraat 141?

Alberickstraat 141 is een portiekflat (appartement) in Vastenavondkamp-Noord, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Alberickstraat 141 vergeleken met de buurt?

Alberickstraat 141 heeft 69 m² woonoppervlakte en 226 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vastenavondkamp-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €172.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Alberickstraat 141 en wat betekent dat?

Alberickstraat 141 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-07-29. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Alberickstraat 141?

Alberickstraat 141 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vastenavondkamp-Noord?

De wijk Vastenavondkamp-Noord in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 3.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €172.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vastenavondkamp-Noord?

Vanuit Alberickstraat 141 in Vastenavondkamp-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.