Eengezinswoning, tussenwoning Pepijnstraat 176 Venlo

Pepijnstraat 176, 5922 AE Venlo

100 m² Bouwjaar 1951 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Pepijnstraat 176 is een eengezinswoning, tussenwoning in Venlo, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 232 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €267.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
232 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Pepijnstraat 176

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pepijnstraat 176

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
212.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
288 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.76 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Venlo

1220 Inwoners
570 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
563 Woningvoorraad
€267.000 Gem. woningwaarde Smeliënkamp
66% Koopwoningen
4.333 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pepijnstraat 176

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Pepijnstraat 176

Wat is de geschatte woningwaarde van Pepijnstraat 176?

De prijsindicatie voor Pepijnstraat 176 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Smeliënkamp is €267.000. Dat komt neer op circa €2.670 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pepijnstraat 176 zich tot de wijk Smeliënkamp?

Pepijnstraat 176 is een eengezinswoning, tussenwoning van 100 m² in de wijk Smeliënkamp. De buurt telt 563 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.333 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pepijnstraat 176?

Pepijnstraat 176 is een eengezinswoning, tussenwoning in Smeliënkamp, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pepijnstraat 176 vergeleken met de buurt?

Pepijnstraat 176 heeft 100 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 232 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Smeliënkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €267.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pepijnstraat 176 en wat betekent dat?

Pepijnstraat 176 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pepijnstraat 176?

Pepijnstraat 176 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Smeliënkamp?

De wijk Smeliënkamp in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €267.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Smeliënkamp?

Vanuit Pepijnstraat 176 in Smeliënkamp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 2.1 km.