Streetview De Staaiweg 1 Venlo

De Staaiweg 1, 5921 KK Venlo

244 m² Bouwjaar 1957

De Staaiweg 1 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 244 m² en een perceel van 1015 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
244 m²
Perceeloppervlakte
1015 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor De Staaiweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Venlo

3630 Inwoners
1850 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1870 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Blerick-Centrum
58% Koopwoningen
5.263 Inwoners per km²

Locatie van De Staaiweg 1

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over De Staaiweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van De Staaiweg 1?

De prijsindicatie voor De Staaiweg 1 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Blerick-Centrum is €272.000. Dat komt neer op circa €1.115 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Staaiweg 1 zich tot de wijk Blerick-Centrum?

De Staaiweg 1 is een woonhuis van 244 m² in de wijk Blerick-Centrum. De buurt telt 1.870 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.263 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Staaiweg 1?

De Staaiweg 1 is een woonhuis in Blerick-Centrum, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Staaiweg 1 vergeleken met de buurt?

De Staaiweg 1 heeft 244 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1015 m². In Blerick-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Blerick-Centrum?

De wijk Blerick-Centrum in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 3.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blerick-Centrum?

Vanuit De Staaiweg 1 in Blerick-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blerick-Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Staaiweg 1: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Blerick-Centrum?

Recreatie nabij Blerick-Centrum: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Staaiweg 1?