Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 228 m²
2e Graaf van Loonstraat 1 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 2e Graaf van Loonstraat 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Blerick-Centrum is €272.000. Dat komt neer op circa €1.193 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen2e Graaf van Loonstraat 1 is een woonhuis van 228 m² in de wijk Blerick-Centrum. De buurt telt 1.870 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.263 inwoners per km².
2e Graaf van Loonstraat 1 is een woonhuis in Blerick-Centrum, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
2e Graaf van Loonstraat 1 heeft 228 m² woonoppervlakte. In Blerick-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Blerick-Centrum in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 3.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit 2e Graaf van Loonstraat 1 in Blerick-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 2e Graaf van Loonstraat 1: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Blerick-Centrum: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor 2e Graaf van Loonstraat 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Blerick-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.