Streetview Pepijnstraat 79 Venlo

Pepijnstraat 79, 5921 HL Venlo

160 m² Bouwjaar 1953

Pepijnstraat 79 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en een perceel van 200 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
200 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Pepijnstraat 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Venlo

3630 Inwoners
1850 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1870 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Blerick-Centrum
58% Koopwoningen
5.263 Inwoners per km²

Locatie van Pepijnstraat 79

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Pepijnstraat 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Pepijnstraat 79?

De gemiddelde woningwaarde in Blerick-Centrum is €272.000. Dat komt neer op circa €1.700 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pepijnstraat 79 zich tot de wijk Blerick-Centrum?

Pepijnstraat 79 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Blerick-Centrum. De buurt telt 1.870 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.263 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pepijnstraat 79?

Pepijnstraat 79 is een woonhuis in Blerick-Centrum, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pepijnstraat 79 vergeleken met de buurt?

Pepijnstraat 79 heeft 160 m² woonoppervlakte. Het perceel is 200 m². In Blerick-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Blerick-Centrum?

De wijk Blerick-Centrum in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 3.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blerick-Centrum?

Vanuit Pepijnstraat 79 in Blerick-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blerick-Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pepijnstraat 79: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Blerick-Centrum?

Recreatie nabij Blerick-Centrum: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Pepijnstraat 79?