Eengezinswoning, tussenwoning Antoniusplein 6 Venlo

Antoniusplein 6, 5921 GV Venlo

256 m² Bouwjaar 1880 11 kamers 6 slaapkamers Label F

Antoniusplein 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Venlo, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m², een perceel van 245 m² en 11 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
256 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
1315 m³
Kamers
11
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Antoniusplein 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Antoniusplein 6

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
243.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
363.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.93 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Monument

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Venlo

3630 Inwoners
1850 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1870 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Blerick-Centrum
58% Koopwoningen
5.263 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Antoniusplein 6

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Antoniusplein 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Antoniusplein 6?

De prijsindicatie voor Antoniusplein 6 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Blerick-Centrum is €272.000. Dat komt neer op circa €1.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Antoniusplein 6 zich tot de wijk Blerick-Centrum?

Antoniusplein 6 is een eengezinswoning, tussenwoning van 256 m² in de wijk Blerick-Centrum. De buurt telt 1.870 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.263 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Antoniusplein 6?

Antoniusplein 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Blerick-Centrum, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Antoniusplein 6 vergeleken met de buurt?

Antoniusplein 6 heeft 256 m² woonoppervlakte en 1315 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Blerick-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Antoniusplein 6 en wat betekent dat?

Antoniusplein 6 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-09-15. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Antoniusplein 6?

Antoniusplein 6 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Blerick-Centrum?

De wijk Blerick-Centrum in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 3.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blerick-Centrum?

Vanuit Antoniusplein 6 in Blerick-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.