Streetview Baarlosestraat 55 Venlo

Baarlosestraat 55, 5921 EC Venlo

209 m² Bouwjaar 1938 9 kamers 5 slaapkamers Label G

Baarlosestraat 55 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 850 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
850 m²
Inhoud
723 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Baarlosestraat 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baarlosestraat 55

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
263.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
388.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Venlo

3630 Inwoners
1850 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1870 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Blerick-Centrum
58% Koopwoningen
5.263 Inwoners per km²

Locatie van Baarlosestraat 55

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Baarlosestraat 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Baarlosestraat 55?

De gemiddelde woningwaarde in Blerick-Centrum is €272.000. Dat komt neer op circa €1.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baarlosestraat 55 zich tot de wijk Blerick-Centrum?

Baarlosestraat 55 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Blerick-Centrum. De buurt telt 1.870 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.263 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baarlosestraat 55?

Baarlosestraat 55 is een woonhuis in Blerick-Centrum, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Baarlosestraat 55 vergeleken met de buurt?

Baarlosestraat 55 heeft 209 m² woonoppervlakte en 723 m³ inhoud. Het perceel is 850 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Blerick-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baarlosestraat 55 en wat betekent dat?

Baarlosestraat 55 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-01-13. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baarlosestraat 55?

Baarlosestraat 55 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Blerick-Centrum?

De wijk Blerick-Centrum in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 3.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blerick-Centrum?

Vanuit Baarlosestraat 55 in Blerick-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2 km.