Streetview Minckelersstraat 14 Venlo

Minckelersstraat 14, 5916 PE Venlo

162 m² Bouwjaar 1963 Label E

Minckelersstraat 14 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 1061 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
1061 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Minckelersstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minckelersstraat 14

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
228.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
328.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.16 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Venlo

120 Inwoners
60 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
60 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Veegtes
60% Koopwoningen
124 Inwoners per km²

Locatie van Minckelersstraat 14

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Minckelersstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Minckelersstraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in Veegtes is €332.000. Dat komt neer op circa €2.049 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minckelersstraat 14 zich tot de wijk Veegtes?

Minckelersstraat 14 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Veegtes. De buurt telt 60 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 124 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Minckelersstraat 14?

Minckelersstraat 14 is een woonhuis in Veegtes, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Minckelersstraat 14 vergeleken met de buurt?

Minckelersstraat 14 heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1061 m². In Veegtes ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minckelersstraat 14 en wat betekent dat?

Minckelersstraat 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 63.16 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Veegtes?

De wijk Veegtes in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veegtes?

Vanuit Minckelersstraat 14 in Veegtes bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Veegtes?

Zorg en onderwijs in de buurt van Minckelersstraat 14: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.1 km.