Streetview Arenborgweg 92 Venlo

Arenborgweg 92, 5916 NM Venlo

222 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Arenborgweg 92 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m², een perceel van 2585 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
222 m²
Perceeloppervlakte
2585 m²
Inhoud
770 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Arenborgweg 92

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arenborgweg 92

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Venlo

310 Inwoners
120 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
120 Woningvoorraad
€548.000 Gem. woningwaarde Arenborg
95% Koopwoningen
244 Inwoners per km²

Locatie van Arenborgweg 92

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Arenborgweg 92

Wat is de geschatte woningwaarde van Arenborgweg 92?

De prijsindicatie voor Arenborgweg 92 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Arenborg is €548.000. Dat komt neer op circa €2.468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arenborgweg 92 zich tot de wijk Arenborg?

Arenborgweg 92 is een woonhuis van 222 m² in de wijk Arenborg. De buurt telt 120 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arenborgweg 92?

Arenborgweg 92 is een woonhuis in Arenborg, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Arenborgweg 92 vergeleken met de buurt?

Arenborgweg 92 heeft 222 m² woonoppervlakte en 770 m³ inhoud. Het perceel is 2585 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 56 m² per kamer. In Arenborg ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arenborgweg 92 en wat betekent dat?

Arenborgweg 92 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-06-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arenborgweg 92?

Arenborgweg 92 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Arenborg?

De wijk Arenborg in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Arenborg?

Vanuit Arenborgweg 92 in Arenborg bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.