Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 277 m²
- Perceeloppervlakte
- 895 m²
- Inhoud
- 500 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Arenborgweg 63 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m², een perceel van 895 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €548.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arenborgweg 63
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.9 kmDe prijsindicatie voor Arenborgweg 63 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Arenborg is €548.000. Dat komt neer op circa €1.978 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArenborgweg 63 is een woonhuis van 277 m² in de wijk Arenborg. De buurt telt 120 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 244 inwoners per km².
Arenborgweg 63 is een woonhuis in Arenborg, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Arenborgweg 63 heeft 277 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 895 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 69 m² per kamer. In Arenborg ligt de gemiddelde woningwaarde op €548.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Arenborgweg 63 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Arenborgweg 63 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Arenborg in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €548.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Arenborgweg 63 in Arenborg bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Arenborgweg 63: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.7 km.