Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 490 m²
- Inhoud
- 685 m³
- Kamers
- 5
Manegeweg 1 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m², een perceel van 490 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Manegeweg 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
2.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.4 kmDe prijsindicatie voor Manegeweg 1 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Herungerberg is €517.000. Dat komt neer op circa €2.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenManegeweg 1 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Herungerberg. De buurt telt 221 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 481 inwoners per km².
Manegeweg 1 is een woonhuis in Herungerberg, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Manegeweg 1 heeft 235 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 490 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Herungerberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Manegeweg 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-08-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Manegeweg 1 heeft 5 kamers.
De wijk Herungerberg in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Manegeweg 1 in Herungerberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Manegeweg 1: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.2 km.