Streetview Negen-novemberweg 2 Venlo

Negen-novemberweg 2, 5916 LD Venlo

295 m² Bouwjaar 1983 Label C

Negen-novemberweg 2 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 295 m² en een perceel van 685 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
295 m²
Perceeloppervlakte
685 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Negen-novemberweg 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Negen-novemberweg 2

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Venlo

515 Inwoners
220 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
221 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Herungerberg
98% Koopwoningen
481 Inwoners per km²

Locatie van Negen-novemberweg 2

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Negen-novemberweg 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Negen-novemberweg 2?

De gemiddelde woningwaarde in Herungerberg is €517.000. Dat komt neer op circa €1.753 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Negen-novemberweg 2 zich tot de wijk Herungerberg?

Negen-novemberweg 2 is een woonhuis van 295 m² in de wijk Herungerberg. De buurt telt 221 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 481 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Negen-novemberweg 2?

Negen-novemberweg 2 is een woonhuis in Herungerberg, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Negen-novemberweg 2 vergeleken met de buurt?

Negen-novemberweg 2 heeft 295 m² woonoppervlakte. Het perceel is 685 m². In Herungerberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Negen-novemberweg 2 en wat betekent dat?

Negen-novemberweg 2 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Herungerberg?

De wijk Herungerberg in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Herungerberg?

Vanuit Negen-novemberweg 2 in Herungerberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Herungerberg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Negen-novemberweg 2: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.2 km.