Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 264 m²
- Perceeloppervlakte
- 635 m²
Luitenant Klopweg 27 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m² en een perceel van 635 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Luitenant Klopweg 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
2.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Herungerberg is €517.000. Dat komt neer op circa €1.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLuitenant Klopweg 27 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Herungerberg. De buurt telt 221 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 481 inwoners per km².
Luitenant Klopweg 27 is een woonhuis in Herungerberg, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Luitenant Klopweg 27 heeft 264 m² woonoppervlakte. Het perceel is 635 m². In Herungerberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Herungerberg in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Luitenant Klopweg 27 in Herungerberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Luitenant Klopweg 27: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Herungerberg: restaurant (2.4 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Luitenant Klopweg 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Herungerberg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.