Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Op de Grensberg 20 Venlo

Op de Grensberg 20, 5916 KA Venlo

142 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Op de Grensberg 20 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Venlo, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 226 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
226 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Op de Grensberg 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Op de Grensberg 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
143.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.5%
CO₂-emissie
29.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Venlo

515 Inwoners
220 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
221 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Herungerberg
98% Koopwoningen
481 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Op de Grensberg 20

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Op de Grensberg 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Op de Grensberg 20?

De prijsindicatie voor Op de Grensberg 20 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Herungerberg is €517.000. Dat komt neer op circa €3.641 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Op de Grensberg 20 zich tot de wijk Herungerberg?

Op de Grensberg 20 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 142 m² in de wijk Herungerberg. De buurt telt 221 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 481 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Op de Grensberg 20?

Op de Grensberg 20 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Herungerberg, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Op de Grensberg 20 vergeleken met de buurt?

Op de Grensberg 20 heeft 142 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 226 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Herungerberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Op de Grensberg 20 en wat betekent dat?

Op de Grensberg 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Op de Grensberg 20?

Op de Grensberg 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Herungerberg?

De wijk Herungerberg in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Herungerberg?

Vanuit Op de Grensberg 20 in Herungerberg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.8 km.