Tussenwoning Waterleidingsingel 20 Venlo

Waterleidingsingel 20, 5915 VX Venlo

180 m² Bouwjaar 1932 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Waterleidingsingel 20 is een tussenwoning in Venlo, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 168 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
705 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Waterleidingsingel 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterleidingsingel 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.82 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Venlo

1050 Inwoners
460 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
460 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Jezuïtenbuurt
52% Koopwoningen
5.455 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waterleidingsingel 20

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Waterleidingsingel 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterleidingsingel 20?

De prijsindicatie voor Waterleidingsingel 20 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Jezuïtenbuurt is €277.000. Dat komt neer op circa €1.539 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterleidingsingel 20 zich tot de wijk Jezuïtenbuurt?

Waterleidingsingel 20 is een tussenwoning van 180 m² in de wijk Jezuïtenbuurt. De buurt telt 460 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.455 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterleidingsingel 20?

Waterleidingsingel 20 is een tussenwoning in Jezuïtenbuurt, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Waterleidingsingel 20 vergeleken met de buurt?

Waterleidingsingel 20 heeft 180 m² woonoppervlakte en 705 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Jezuïtenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterleidingsingel 20 en wat betekent dat?

Waterleidingsingel 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waterleidingsingel 20?

Waterleidingsingel 20 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Jezuïtenbuurt?

De wijk Jezuïtenbuurt in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jezuïtenbuurt?