Streetview Auxiliatrixweg 27 Venlo

Auxiliatrixweg 27, 5915 PN Venlo

305 m² Bouwjaar 1960

Auxiliatrixweg 27 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 305 m² en een perceel van 3570 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €178.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
305 m²
Perceeloppervlakte
3570 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Auxiliatrixweg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Venlo

230 Inwoners
25 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
112 Woningvoorraad
€178.000 Gem. woningwaarde Auxillatrix
20% Koopwoningen
246 Inwoners per km²

Locatie van Auxiliatrixweg 27

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Auxiliatrixweg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Auxiliatrixweg 27?

De prijsindicatie voor Auxiliatrixweg 27 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Auxillatrix is €178.000. Dat komt neer op circa €584 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Auxiliatrixweg 27 zich tot de wijk Auxillatrix?

Auxiliatrixweg 27 is een woonhuis van 305 m² in de wijk Auxillatrix. De buurt telt 112 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Auxiliatrixweg 27?

Auxiliatrixweg 27 is een woonhuis in Auxillatrix, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Auxiliatrixweg 27 vergeleken met de buurt?

Auxiliatrixweg 27 heeft 305 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3570 m². In Auxillatrix ligt de gemiddelde woningwaarde op €178.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Auxillatrix?

De wijk Auxillatrix in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €178.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Auxillatrix?

Vanuit Auxiliatrixweg 27 in Auxillatrix bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Auxillatrix?

Zorg en onderwijs in de buurt van Auxiliatrixweg 27: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 3 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 3.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Auxillatrix?

Recreatie nabij Auxillatrix: restaurant (1 km), cafe (2.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Auxiliatrixweg 27?

De prijsindicatie ligt rond €320.000 tot €370.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Auxillatrix is €178.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.