Streetview Postweg 88 C Venlo

Postweg 88 C, 5915 HB Venlo

257 m² Bouwjaar 1977

Postweg 88 C is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 257 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €700.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
257 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Postweg 88 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Venlo

110 Inwoners
45 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
58 Woningvoorraad
€700.000 Gem. woningwaarde Stalberg-Noord
76% Koopwoningen
41 Inwoners per km²

Locatie van Postweg 88 C

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Postweg 88 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Postweg 88 C?

De gemiddelde woningwaarde in Stalberg-Noord is €700.000. Dat komt neer op circa €2.724 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Postweg 88 C zich tot de wijk Stalberg-Noord?

Postweg 88 C is een woonhuis van 257 m² in de wijk Stalberg-Noord. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 41 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Postweg 88 C?

Postweg 88 C is een woonhuis in Stalberg-Noord, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Postweg 88 C vergeleken met de buurt?

Postweg 88 C heeft 257 m² woonoppervlakte. In Stalberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €700.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Stalberg-Noord?

De wijk Stalberg-Noord in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €700.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stalberg-Noord?

Vanuit Postweg 88 C in Stalberg-Noord bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stalberg-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Postweg 88 C: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stalberg-Noord?

Recreatie nabij Stalberg-Noord: restaurant (1.2 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Postweg 88 C?

Een woningrapport voor Postweg 88 C bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Stalberg-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.