Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 302 m²
- Perceeloppervlakte
- 965 m²
- Inhoud
- 942 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Dahliaweg 12 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 302 m², een perceel van 965 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dahliaweg 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
1 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €356.000. Dat komt neer op circa €1.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDahliaweg 12 is een woonhuis van 302 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 398 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.745 inwoners per km².
Dahliaweg 12 is een woonhuis in Bloemenbuurt, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Dahliaweg 12 heeft 302 m² woonoppervlakte en 942 m³ inhoud. Het perceel is 965 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dahliaweg 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.31 kg/jaar.
Dahliaweg 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Bloemenbuurt in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Dahliaweg 12 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dahliaweg 12: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2.6 km.