Bungalow, vrijstaande woning Leutherweg 199 Venlo

Leutherweg 199, 5915 CG Venlo

189 m² Bouwjaar 1976 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Leutherweg 199 is een bungalow, vrijstaande woning in Venlo, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m², een perceel van 905 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
905 m²
Inhoud
705 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€685.000 tot €785.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In groene omgeving, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Leutherweg 199

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leutherweg 199

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
154.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17%
CO₂-emissie
33.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Venlo

915 Inwoners
405 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
398 Woningvoorraad
€356.000 Gem. woningwaarde Bloemenbuurt
49% Koopwoningen
2.745 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leutherweg 199

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Leutherweg 199

Wat is de geschatte woningwaarde van Leutherweg 199?

De prijsindicatie voor Leutherweg 199 ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenbuurt is €356.000. Dat komt neer op circa €1.884 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leutherweg 199 zich tot de wijk Bloemenbuurt?

Leutherweg 199 is een bungalow, vrijstaande woning van 189 m² in de wijk Bloemenbuurt. De buurt telt 398 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.745 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leutherweg 199?

Leutherweg 199 is een bungalow, vrijstaande woning in Bloemenbuurt, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Leutherweg 199 vergeleken met de buurt?

Leutherweg 199 heeft 189 m² woonoppervlakte en 705 m³ inhoud. Het perceel is 905 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Bloemenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leutherweg 199 en wat betekent dat?

Leutherweg 199 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leutherweg 199?

Leutherweg 199 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenbuurt?

De wijk Bloemenbuurt in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €356.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenbuurt?

Vanuit Leutherweg 199 in Bloemenbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.1 km.