Streetview Ursulinenstraat 7 Venlo

Ursulinenstraat 7, 5915 BZ Venlo

190 m² Bouwjaar 1992 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Ursulinenstraat 7 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 302 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
302 m²
Inhoud
395 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ursulinenstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ursulinenstraat 7

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Venlo

1130 Inwoners
510 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Dr. Poelsplein e.o.
30% Koopwoningen
5.270 Inwoners per km²

Locatie van Ursulinenstraat 7

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Ursulinenstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Ursulinenstraat 7?

De prijsindicatie voor Ursulinenstraat 7 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Dr. Poelsplein e.o. is €223.000. Dat komt neer op circa €1.174 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ursulinenstraat 7 zich tot de wijk Dr. Poelsplein e.o.?

Ursulinenstraat 7 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Dr. Poelsplein e.o.. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.270 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ursulinenstraat 7?

Ursulinenstraat 7 is een woonhuis in Dr. Poelsplein e.o., gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ursulinenstraat 7 vergeleken met de buurt?

Ursulinenstraat 7 heeft 190 m² woonoppervlakte en 395 m³ inhoud. Het perceel is 302 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Dr. Poelsplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ursulinenstraat 7 en wat betekent dat?

Ursulinenstraat 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-08-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ursulinenstraat 7?

Ursulinenstraat 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dr. Poelsplein e.o.?

De wijk Dr. Poelsplein e.o. in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dr. Poelsplein e.o.?

Vanuit Ursulinenstraat 7 in Dr. Poelsplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.