Streetview van Vogelsanckstraat 39 Venlo

van Vogelsanckstraat 39, 5915 AS Venlo

106 m² Bouwjaar 1929 Label A

van Vogelsanckstraat 39 is een woonhuis in Venlo, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
106 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor van Vogelsanckstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Vogelsanckstraat 39

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Venlo

1130 Inwoners
510 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
483 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Dr. Poelsplein e.o.
30% Koopwoningen
5.270 Inwoners per km²

Locatie van van Vogelsanckstraat 39

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over van Vogelsanckstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van van Vogelsanckstraat 39?

De gemiddelde woningwaarde in Dr. Poelsplein e.o. is €223.000. Dat komt neer op circa €2.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Vogelsanckstraat 39 zich tot de wijk Dr. Poelsplein e.o.?

van Vogelsanckstraat 39 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Dr. Poelsplein e.o.. De buurt telt 483 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.270 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Vogelsanckstraat 39?

van Vogelsanckstraat 39 is een woonhuis in Dr. Poelsplein e.o., gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Vogelsanckstraat 39 vergeleken met de buurt?

van Vogelsanckstraat 39 heeft 106 m² woonoppervlakte. In Dr. Poelsplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Vogelsanckstraat 39 en wat betekent dat?

van Vogelsanckstraat 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.59 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Dr. Poelsplein e.o.?

De wijk Dr. Poelsplein e.o. in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dr. Poelsplein e.o.?

Vanuit van Vogelsanckstraat 39 in Dr. Poelsplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.9 km.