Benedenwoning Ferdinand Bolstraat 1 Venlo

Ferdinand Bolstraat 1, 5914 XN Venlo

63 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Ferdinand Bolstraat 1 is een benedenwoning in Venlo, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €210.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
231 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €210.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ferdinand Bolstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ferdinand Bolstraat 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
121.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Venlo

2700 Inwoners
1530 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1503 Woningvoorraad
€210.000 Gem. woningwaarde Withuis
43% Koopwoningen
6.490 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ferdinand Bolstraat 1

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Ferdinand Bolstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Ferdinand Bolstraat 1?

De prijsindicatie voor Ferdinand Bolstraat 1 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Withuis is €210.000. Dat komt neer op circa €3.333 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ferdinand Bolstraat 1 zich tot de wijk Withuis?

Ferdinand Bolstraat 1 is een benedenwoning van 63 m² in de wijk Withuis. De buurt telt 1.503 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.490 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ferdinand Bolstraat 1?

Ferdinand Bolstraat 1 is een benedenwoning in Withuis, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ferdinand Bolstraat 1 vergeleken met de buurt?

Ferdinand Bolstraat 1 heeft 63 m² woonoppervlakte en 231 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Withuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €210.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ferdinand Bolstraat 1 en wat betekent dat?

Ferdinand Bolstraat 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ferdinand Bolstraat 1?

Ferdinand Bolstraat 1 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Withuis?

De wijk Withuis in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 2.700 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €210.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Withuis?

Vanuit Ferdinand Bolstraat 1 in Withuis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.5 km.