Straatbeeld van Veldenseweg 252 in Venlo

Veldenseweg 252, 5914 SZ Venlo

114 m² Bouwjaar 1996 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Veldenseweg 252 is een hoekwoning in Venlo, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en een perceel van 665 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
665 m²
Inhoud
428 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Veldenseweg 252

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldenseweg 252

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.05
CO₂-emissie
2998.22 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in 't Zand

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

2,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,2 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,7 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

1,2 km
Cultuur

Bibliotheek

1,9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor 't Zand

Veldenseweg 252 ligt in de buurt 't Zand in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.780 inwoners en 1.327 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 38% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 286.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2780 Inwoners
1335 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1327 Woningvoorraad
€286.000 Gem. WOZ-waarde 't Zand
38% Koopwoningen
4.854 Inwoners per km²

Locatie van Veldenseweg 252

Officiële bekendmakingen rond Veldenseweg 252

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsmelding · 28 meter

Geaccepteerde Sloopmelding - Veldenseweg 164, 168, 172 t/m 184, 190, 196, 198, 202 t/m 206, 210, 212, 216, 218, 222 t/m 226, 232 t/m 236, 240 t/m 246, 250 (even), 5914SX Venlo en Hieronymus Boschstraat 2 en 4, 5914TK Venlo

Bekijk officiële bekendmaking →

· verkeersbesluit of -mededeling · 31 meter

Gemeente Venlo – Verkeersbesluit Gehandicaptenparkeerplaats op kenteken– Veldenseweg Venlo.

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Venlo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Veldenseweg 252

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldenseweg 252?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt 't Zand €286.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldenseweg 252 zich tot de CBS-buurt 't Zand?

Veldenseweg 252 is een hoekwoning van 114 m² in de CBS-buurt 't Zand. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.327 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldenseweg 252?

Veldenseweg 252 is een hoekwoning in 't Zand, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Veldenseweg 252 vergeleken met de buurt?

Veldenseweg 252 heeft 114 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 665 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt 't Zand €286.000.

Wat is het energielabel van Veldenseweg 252 en wat betekent dat?

Veldenseweg 252 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2998.22 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in 't Zand?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt 't Zand in Venlo (Limburg) 2.780 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 2,8 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,7 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Veldenseweg 252?

Een woningrapport voor Veldenseweg 252 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond 't Zand. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars