Tussenwoning Veldenseweg 160 Venlo

Veldenseweg 160, 5914 SW Venlo

146 m² Bouwjaar 1919 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Veldenseweg 160 is een tussenwoning in Venlo, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 275 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Veldenseweg 160

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veldenseweg 160

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
242.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
331.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Venlo

2820 Inwoners
1340 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1321 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde 't Zand
37% Koopwoningen
4.932 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veldenseweg 160

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Veldenseweg 160

Wat is de geschatte woningwaarde van Veldenseweg 160?

De prijsindicatie voor Veldenseweg 160 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €264.000. Dat komt neer op circa €1.808 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veldenseweg 160 zich tot de wijk 't Zand?

Veldenseweg 160 is een tussenwoning van 146 m² in de wijk 't Zand. De buurt telt 1.321 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.932 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veldenseweg 160?

Veldenseweg 160 is een tussenwoning in 't Zand, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veldenseweg 160 vergeleken met de buurt?

Veldenseweg 160 heeft 146 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In 't Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veldenseweg 160 en wat betekent dat?

Veldenseweg 160 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-11-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veldenseweg 160?

Veldenseweg 160 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in 't Zand?

De wijk 't Zand in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 2.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Zand?

Vanuit Veldenseweg 160 in 't Zand bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 't Zand?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veldenseweg 160: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij 't Zand?

Recreatie nabij 't Zand: restaurant (0.8 km), cafe (1.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Veldenseweg 160?

Veldenseweg 160 is verkocht in de periode 2021 tot 2025. De prijsindicatie ligt rond €235.000 tot €285.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in 't Zand is €264.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Veldenseweg 160?

Een woningrapport voor Veldenseweg 160 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond 't Zand. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1919, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen