Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Craneveldstraat 20 Venlo

Craneveldstraat 20, 5914 SJ Venlo

118 m² Bouwjaar 1989 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Craneveldstraat 20 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Venlo, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 225 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €254.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
414 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Craneveldstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Craneveldstraat 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.8%
CO₂-emissie
22.9 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Venlo

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Venlo

2010 Inwoners
1110 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1098 Woningvoorraad
€254.000 Gem. woningwaarde Craneveld
45% Koopwoningen
5.712 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Craneveldstraat 20

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Craneveldstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Craneveldstraat 20?

De prijsindicatie voor Craneveldstraat 20 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Craneveld is €254.000. Dat komt neer op circa €2.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Craneveldstraat 20 zich tot de wijk Craneveld?

Craneveldstraat 20 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 118 m² in de wijk Craneveld. De buurt telt 1.098 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.712 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Craneveldstraat 20?

Craneveldstraat 20 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Craneveld, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Craneveldstraat 20 vergeleken met de buurt?

Craneveldstraat 20 heeft 118 m² woonoppervlakte en 414 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Craneveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €254.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Craneveldstraat 20 en wat betekent dat?

Craneveldstraat 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Craneveldstraat 20?

Craneveldstraat 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Craneveld?

De wijk Craneveld in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €254.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Craneveld?

Vanuit Craneveldstraat 20 in Craneveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.