Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van Postelstraat 13 Venlo

van Postelstraat 13, 5914 PN Venlo

176 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

van Postelstraat 13 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Venlo, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 154 m² en 4 kamers. Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
605 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 287.500
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor van Postelstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Postelstraat 13

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
342.60 kWh/m²
CO₂-emissie
88.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (47.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Niet aanwezig, wel mogelijk

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in 't Zand

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

2,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,2 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,7 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

1,2 km
Cultuur

Bibliotheek

1,9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor 't Zand

van Postelstraat 13 ligt in de buurt 't Zand in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.780 inwoners en 1.327 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 38% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 286.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2780 Inwoners
1335 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1327 Woningvoorraad
€286.000 Gem. WOZ-waarde 't Zand
38% Koopwoningen
4.854 Inwoners per km²

Locatie van van Postelstraat 13

Officiële bekendmakingen rond van Postelstraat 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsmelding · 93 meter

Geaccepteerde Sloopmelding - Veldenseweg 164, 168, 172 t/m 184, 190, 196, 198, 202 t/m 206, 210, 212, 216, 218, 222 t/m 226, 232 t/m 236, 240 t/m 246, 250 (even), 5914SX Venlo en Hieronymus Boschstraat 2 en 4, 5914TK Venlo

Bekijk officiële bekendmaking →

· verkeersbesluit of -mededeling · 63 meter

Gemeente Venlo – Verkeersbesluit Gehandicaptenparkeerplaats op kenteken– Hogeweg te Venlo.

Bekijk officiële bekendmaking →

· verkeersbesluit of -mededeling · 83 meter

Gemeente Venlo – Verkeersbesluit Gehandicaptenparkeerplaats op kenteken– Veldenseweg Venlo.

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Venlo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over van Postelstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van van Postelstraat 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt 't Zand €286.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Postelstraat 13 zich tot de CBS-buurt 't Zand?

van Postelstraat 13 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 176 m² in de CBS-buurt 't Zand. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.327 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Postelstraat 13?

van Postelstraat 13 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in 't Zand, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is van Postelstraat 13 vergeleken met de buurt?

van Postelstraat 13 heeft 176 m² woonoppervlakte en 605 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt 't Zand €286.000.

Wat is het energielabel van van Postelstraat 13 en wat betekent dat?

van Postelstraat 13 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-11-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 88.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Postelstraat 13?

van Postelstraat 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 47 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Zand?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt 't Zand in Venlo (Limburg) 2.780 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 2,8 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,7 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor van Postelstraat 13?

Een woningrapport voor van Postelstraat 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond 't Zand. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1910, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars