Straatbeeld van Hogeweg 252 in Venlo

Hogeweg 252, 5914 BJ Venlo

95 m² Bouwjaar 2021 Label A++++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Hogeweg 252 is een tussenwoning in Venlo, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m² en een perceel van 868 m². Het energielabel is A++++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
868 m²
Inhoud
370 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hogeweg 252

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogeweg 252

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
65.79 kWh/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in 't Zand

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

2,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,2 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3,7 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

1,2 km
Cultuur

Bibliotheek

1,9 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor 't Zand

Hogeweg 252 ligt in de buurt 't Zand in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.780 inwoners en 1.327 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 38% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 286.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2780 Inwoners
1335 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1327 Woningvoorraad
€286.000 Gem. WOZ-waarde 't Zand
38% Koopwoningen
4.854 Inwoners per km²

Locatie van Hogeweg 252

Vergelijkbare woningen in Venlo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Hogeweg 252

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogeweg 252?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt 't Zand €286.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogeweg 252 zich tot de CBS-buurt 't Zand?

Hogeweg 252 is een tussenwoning van 95 m² in de CBS-buurt 't Zand. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.327 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.854 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogeweg 252?

Hogeweg 252 is een tussenwoning in 't Zand, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hogeweg 252 vergeleken met de buurt?

Hogeweg 252 heeft 95 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 868 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt 't Zand €286.000.

Wat is het energielabel van Hogeweg 252 en wat betekent dat?

Hogeweg 252 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2031-12-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -1.61 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in 't Zand?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt 't Zand in Venlo (Limburg) 2.780 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 2,8 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,7 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt 't Zand?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt 't Zand in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Hogeweg 252?

Een woningrapport voor Hogeweg 252 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond 't Zand. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2021, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars