2-onder-1-kapwoning Burgemeester van Liebergenstraat 12 Venlo

Burgemeester van Liebergenstraat 12, 5913 AT Venlo

290 m² Bouwjaar 1931 11 kamers 5 slaapkamers Label D

Burgemeester van Liebergenstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Venlo, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m², een perceel van 605 m² en 11 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
290 m²
Perceeloppervlakte
605 m²
Inhoud
1040 m³
Kamers
11
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Schilddak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Liebergenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Liebergenstraat 12

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
204.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.98 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Venlo

1715 Inwoners
955 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
976 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Rijnbeek
59% Koopwoningen
3.925 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Liebergenstraat 12

Vergelijkbare woningen in Venlo

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Liebergenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Liebergenstraat 12?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Liebergenstraat 12 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbeek is €278.000. Dat komt neer op circa €959 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Liebergenstraat 12 zich tot de wijk Rijnbeek?

Burgemeester van Liebergenstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning van 290 m² in de wijk Rijnbeek. De buurt telt 976 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.925 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Liebergenstraat 12?

Burgemeester van Liebergenstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Rijnbeek, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester van Liebergenstraat 12 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Liebergenstraat 12 heeft 290 m² woonoppervlakte en 1040 m³ inhoud. Het perceel is 605 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Rijnbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Liebergenstraat 12 en wat betekent dat?

Burgemeester van Liebergenstraat 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-11-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Liebergenstraat 12?

Burgemeester van Liebergenstraat 12 heeft 11 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rijnbeek?

De wijk Rijnbeek in Venlo (Limburg) kenmerkt zich door 1.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.