Straatbeeld van Maaskade 32 in Venlo

Maaskade 32, 5911 EX Venlo

160 m² Bouwjaar 1957 Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Maaskade 32 is een hoekwoning in Venlo, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en een perceel van 67 m². Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
67 m²
Inhoud
444 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Maaskade 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maaskade 32

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
2.92
CO₂-emissie
9223.84 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Q4

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

1,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,5 km
Gezondheid

Apotheek

0,3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,3 km
Horeca

Restaurant

0,1 km
Horeca

Café

0,2 km
Cultuur

Bibliotheek

0,5 km
Cultuur

Bioscoop

0,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Q4

Maaskade 32 ligt in de buurt Q4 in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.120 inwoners en 778 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 38% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 256.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

1120 Inwoners
700 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
778 Woningvoorraad
€256.000 Gem. WOZ-waarde Q4
38% Koopwoningen
9.835 Inwoners per km²

Locatie van Maaskade 32

Officiële bekendmakingen rond Maaskade 32

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 60 meter

Bekendmaking Waterschap Limburg verleende omgevingsvergunning voor een wateractiviteit voor het verwijderen, aanleggen en behouden van een lagedruk gasleiding in de beschermingszone van de primaire waterkering parallel aan de Maaskade te Venlo ter hoogte van dijkpaal 68.107

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Venlo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Maaskade 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Maaskade 32?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Q4 €256.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maaskade 32 zich tot de CBS-buurt Q4?

Maaskade 32 is een hoekwoning van 160 m² in de CBS-buurt Q4. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 778 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 9.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maaskade 32?

Maaskade 32 is een hoekwoning in Q4, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Maaskade 32 vergeleken met de buurt?

Maaskade 32 heeft 160 m² woonoppervlakte en 444 m³ inhoud. Het perceel is 67 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Q4 €256.000.

Wat is het energielabel van Maaskade 32 en wat betekent dat?

Maaskade 32 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-05-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 9223.84 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Q4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Q4 in Venlo (Limburg) 1.120 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €256.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Q4?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Q4 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 1,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Q4?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Q4 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een ziekenhuis, 0,3 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 0,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Q4?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Q4 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,1 km tot een restaurant, 0,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Maaskade 32?

Een woningrapport voor Maaskade 32 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Q4. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars