Straatbeeld van Maaskade 8 in Venlo

Maaskade 8, 5911 EW Venlo

145 m² Bouwjaar 2023 Label A++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Maaskade 8 is een appartement in Venlo, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m². Het energielabel is A++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Appartement
Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
145 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Maaskade 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maaskade 8

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
72.99 kWh/m²
CO₂-emissie
14.96 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Q4

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

1,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,5 km
Gezondheid

Apotheek

0,3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,3 km
Horeca

Restaurant

0,1 km
Horeca

Café

0,2 km
Cultuur

Bibliotheek

0,5 km
Cultuur

Bioscoop

0,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Q4

Maaskade 8 ligt in de buurt Q4 in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.120 inwoners en 778 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 38% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 256.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

1120 Inwoners
700 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
778 Woningvoorraad
€256.000 Gem. WOZ-waarde Q4
38% Koopwoningen
9.835 Inwoners per km²

Locatie van Maaskade 8

Officiële bekendmakingen rond Maaskade 8

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere beschikking · 73 meter

Provincie Limburg, ontbrandingstoestemming vuurwerk 18 oktober 2025 (optreden feuerengel), Peperstraat 10, 5911HA Venlo

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Venlo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Maaskade 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Maaskade 8?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Q4 €256.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maaskade 8 zich tot de CBS-buurt Q4?

Maaskade 8 is een appartement van 145 m² in de CBS-buurt Q4. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 778 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 9.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maaskade 8?

Maaskade 8 is een appartement in Q4, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Maaskade 8 vergeleken met de buurt?

Maaskade 8 heeft 145 m² woonoppervlakte. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Q4 €256.000.

Wat is het energielabel van Maaskade 8 en wat betekent dat?

Maaskade 8 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-11-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.96 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Q4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Q4 in Venlo (Limburg) 1.120 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €256.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Q4?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Q4 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 1,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Q4?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Q4 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een ziekenhuis, 0,3 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 0,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Q4?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Q4 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,1 km tot een restaurant, 0,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Maaskade 8?

Een woningrapport voor Maaskade 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Q4. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2023, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars