Straatbeeld van Puteanusstraat 2 in Venlo

Puteanusstraat 2, 5911 EV Venlo

426 m² Bouwjaar 1905 Label A++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Puteanusstraat 2 is een niet-woning in Venlo, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 426 m² en een perceel van 148 m². Het energielabel is A++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
426 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
1173 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Puteanusstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Puteanusstraat 2

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
203.55 kWh/m²
CO₂-emissie
38.25 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Q4

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

1,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,5 km
Gezondheid

Apotheek

0,3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,3 km
Horeca

Restaurant

0,1 km
Horeca

Café

0,2 km
Cultuur

Bibliotheek

0,5 km
Cultuur

Bioscoop

0,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Q4

Puteanusstraat 2 ligt in de buurt Q4 in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.120 inwoners en 778 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 38% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 256.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

1120 Inwoners
700 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
778 Woningvoorraad
€256.000 Gem. WOZ-waarde Q4
38% Koopwoningen
9.835 Inwoners per km²

Locatie van Puteanusstraat 2

Officiële bekendmakingen rond Puteanusstraat 2

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 72 meter

Aanvraag vergunning voor het vestigen van een sportschool , Monseigneur Nolensplein 54, 5911GG Venlo

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Puteanusstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Puteanusstraat 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Q4 €256.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Puteanusstraat 2 zich tot de CBS-buurt Q4?

Puteanusstraat 2 is een niet-woning van 426 m² in de CBS-buurt Q4. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 778 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 9.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Puteanusstraat 2?

Puteanusstraat 2 is een niet-woning in Q4, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Puteanusstraat 2 vergeleken met de buurt?

Puteanusstraat 2 heeft 426 m² woonoppervlakte en 1173 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Q4 €256.000.

Wat is het energielabel van Puteanusstraat 2 en wat betekent dat?

Puteanusstraat 2 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-02-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 38.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Q4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Q4 in Venlo (Limburg) 1.120 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €256.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Q4?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Q4 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 1,5 km tot een treinstation, 1,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Q4?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Q4 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een ziekenhuis, 0,3 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 0,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Q4?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Q4 in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,1 km tot een restaurant, 0,2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Puteanusstraat 2?

Een woningrapport voor Puteanusstraat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Q4. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1905, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars