Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 1489 m²
- Perceeloppervlakte
- 3830 m²
- Inhoud
- 5554 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Hogeweg 28 is een vrijstaande woning in Venlo, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 1489 m² en een perceel van 3830 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hogeweg 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
0,4 kmHuisarts
0,7 kmTreinstation
1,6 kmSnelweg oprit
1,2 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
0,6 kmApotheek
0,5 kmZiekenhuis
2,8 kmRestaurant
0,4 kmCafé
0,6 kmBibliotheek
0,9 kmBioscoop
1 kmHogeweg 28 ligt in de buurt Binnenstad-Noord in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.320 inwoners en 712 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 51% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 309.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Neerijnen · 80.5 km afstand
Bekijk woning
Laren · 117.8 km afstand
Bekijk woning
Leersum · 86.8 km afstand
Bekijk woning
Sijbekarspel · 169.7 km afstand
Bekijk woning
Valkenburg · 61.5 km afstand
Bekijk woning
Naarden · 122.8 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Binnenstad-Noord €309.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHogeweg 28 is een vrijstaande woning van 1489 m² in de CBS-buurt Binnenstad-Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 712 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.824 inwoners per km².
Hogeweg 28 is een vrijstaande woning in Binnenstad-Noord, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hogeweg 28 heeft 1489 m² woonoppervlakte en 5554 m³ inhoud. Het perceel is 3830 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Binnenstad-Noord €309.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Binnenstad-Noord in Venlo (Limburg) 1.320 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €309.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Binnenstad-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,6 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Binnenstad-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,8 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 0,6 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Binnenstad-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Hogeweg 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Binnenstad-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1964, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.