Straatbeeld van Hogeweg 22 in Venlo

Hogeweg 22, 5911 EB Venlo

1613 m² Bouwjaar 1930 Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Hogeweg 22 is een niet-woning in Venlo, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 1613 m² en een perceel van 1635 m². Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
1613 m²
Perceeloppervlakte
1635 m²
Inhoud
8933 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hogeweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hogeweg 22

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
341.56 kWh/m²
CO₂-emissie
97.68 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Binnenstad-Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,4 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

1,6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,6 km
Gezondheid

Apotheek

0,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,8 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,9 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Binnenstad-Noord

Hogeweg 22 ligt in de buurt Binnenstad-Noord in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.320 inwoners en 712 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 51% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 309.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

1320 Inwoners
725 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
712 Woningvoorraad
€309.000 Gem. WOZ-waarde Binnenstad-Noord
51% Koopwoningen
4.824 Inwoners per km²

Locatie van Hogeweg 22

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Hogeweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Hogeweg 22?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Binnenstad-Noord €309.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hogeweg 22 zich tot de CBS-buurt Binnenstad-Noord?

Hogeweg 22 is een niet-woning van 1613 m² in de CBS-buurt Binnenstad-Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 712 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.824 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hogeweg 22?

Hogeweg 22 is een niet-woning in Binnenstad-Noord, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hogeweg 22 vergeleken met de buurt?

Hogeweg 22 heeft 1613 m² woonoppervlakte en 8933 m³ inhoud. Het perceel is 1635 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Binnenstad-Noord €309.000.

Wat is het energielabel van Hogeweg 22 en wat betekent dat?

Hogeweg 22 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-03-18. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 97.68 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Binnenstad-Noord in Venlo (Limburg) 1.320 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €309.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Binnenstad-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Binnenstad-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 1,6 km tot een treinstation, 1,2 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Binnenstad-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Binnenstad-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,8 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 0,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Binnenstad-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Binnenstad-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Hogeweg 22?

Een woningrapport voor Hogeweg 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Binnenstad-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars