Straatbeeld van Parade 1 in Venlo

Parade 1, 5911 CA Venlo

160 m² Bouwjaar 1906 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Parade 1 is een niet-woning in Venlo, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en een perceel van 50 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
50 m²
Inhoud
1269 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Parade 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parade 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.15
CO₂-emissie
63.27 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Winkelcentrum

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

1,2 km
Vervoer

Treinstation

1,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,8 km
Horeca

Restaurant

0,1 km
Horeca

Café

0,1 km
Cultuur

Bibliotheek

0,3 km
Cultuur

Bioscoop

0,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Winkelcentrum

Parade 1 ligt in de buurt Winkelcentrum in Venlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.490 inwoners en 1.153 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 23% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 240.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 1,2 km tot een huisarts.

1490 Inwoners
1065 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1153 Woningvoorraad
€240.000 Gem. WOZ-waarde Winkelcentrum
23% Koopwoningen
5.449 Inwoners per km²

Locatie van Parade 1

Officiële bekendmakingen rond Parade 1

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 93 meter

Aanvraag vergunning voor het veranderen van een bovenwoning in 2 appartementen , Parade 33, 5911CA en Picardie 7, 5911BW Venlo

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Parade 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Parade 1?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Winkelcentrum €240.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parade 1 zich tot de CBS-buurt Winkelcentrum?

Parade 1 is een niet-woning van 160 m² in de CBS-buurt Winkelcentrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.153 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.449 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parade 1?

Parade 1 is een niet-woning in Winkelcentrum, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Parade 1 vergeleken met de buurt?

Parade 1 heeft 160 m² woonoppervlakte en 1269 m³ inhoud. Het perceel is 50 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Winkelcentrum €240.000.

Wat is het energielabel van Parade 1 en wat betekent dat?

Parade 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-10-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 63.27 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Winkelcentrum?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Winkelcentrum in Venlo (Limburg) 1.490 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €240.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Winkelcentrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Winkelcentrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 1,2 km tot een huisarts, 1,1 km tot een treinstation, 1,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Winkelcentrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Winkelcentrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,8 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Winkelcentrum?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Winkelcentrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,1 km tot een restaurant, 0,1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Parade 1?

Een woningrapport voor Parade 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Winkelcentrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1906, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars