Straatbeeld van Merel 41 in Venhuizen

Merel 41, 1606 CJ Venhuizen

104 m² Bouwjaar 1993 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Merel 41 is een twee-onder-een-kapwoning in Venhuizen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en een perceel van 145 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
332 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Merel 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merel 41

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Centrum Venhuizen

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

5,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,5 km
Gezondheid

Apotheek

5,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8,6 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

6,5 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Centrum Venhuizen

Merel 41 ligt in de buurt Centrum Venhuizen in Venhuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.870 inwoners en 1.274 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 66% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 361.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

2870 Inwoners
1225 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1274 Woningvoorraad
€361.000 Gem. WOZ-waarde Centrum Venhuizen
66% Koopwoningen
3.355 Inwoners per km²

Locatie van Merel 41

Vergelijkbare woningen in Venhuizen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venhuizen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Merel 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Merel 41?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Venhuizen €361.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merel 41 zich tot de CBS-buurt Centrum Venhuizen?

Merel 41 is een twee-onder-een-kapwoning van 104 m² in de CBS-buurt Centrum Venhuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.274 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merel 41?

Merel 41 is een twee-onder-een-kapwoning in Centrum Venhuizen, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Merel 41 vergeleken met de buurt?

Merel 41 heeft 104 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Venhuizen €361.000.

Wat is het energielabel van Merel 41 en wat betekent dat?

Merel 41 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-08-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum Venhuizen?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Centrum Venhuizen in Venhuizen (Noord-Holland) 2.870 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €361.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Venhuizen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Venhuizen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 5,1 km tot een treinstation, 1,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Venhuizen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Venhuizen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,6 km tot een ziekenhuis, 5,5 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 4,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Centrum Venhuizen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Venhuizen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 6,5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Merel 41?

Een woningrapport voor Merel 41 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Centrum Venhuizen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venhuizen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars