Straatbeeld van Steenuil 2 in Venhuizen

Steenuil 2, 1606 CA Venhuizen

151 m² Bouwjaar 1978 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Steenuil 2 is een vrijstaande woning in Venhuizen, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 550 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
550 m²
Inhoud
599 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Steenuil 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenuil 2

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Centrum Venhuizen

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

5,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,5 km
Gezondheid

Apotheek

5,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8,6 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

6,5 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Centrum Venhuizen

Steenuil 2 ligt in de buurt Centrum Venhuizen in Venhuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.870 inwoners en 1.274 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 66% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 361.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

2870 Inwoners
1225 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1274 Woningvoorraad
€361.000 Gem. WOZ-waarde Centrum Venhuizen
66% Koopwoningen
3.355 Inwoners per km²

Locatie van Steenuil 2

Officiële bekendmakingen rond Steenuil 2

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater · 71 meter

Maatwerkbesluit voor het versmallen van een waterloop en maken van een beschoeiing nabij Kwikstaart 5 en verbreden van een waterloop nabij Lakemanweg 3, in Venhuizen

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Venhuizen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Venhuizen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Steenuil 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenuil 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Venhuizen €361.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenuil 2 zich tot de CBS-buurt Centrum Venhuizen?

Steenuil 2 is een vrijstaande woning van 151 m² in de CBS-buurt Centrum Venhuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.274 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.355 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenuil 2?

Steenuil 2 is een vrijstaande woning in Centrum Venhuizen, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Steenuil 2 vergeleken met de buurt?

Steenuil 2 heeft 151 m² woonoppervlakte en 599 m³ inhoud. Het perceel is 550 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Venhuizen €361.000.

Wat is het energielabel van Steenuil 2 en wat betekent dat?

Steenuil 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum Venhuizen?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Centrum Venhuizen in Venhuizen (Noord-Holland) 2.870 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €361.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Venhuizen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Venhuizen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 5,1 km tot een treinstation, 1,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Venhuizen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Venhuizen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 8,6 km tot een ziekenhuis, 5,5 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 4,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Centrum Venhuizen?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Venhuizen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 6,5 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Steenuil 2?

Steenuil 2 is verkocht in de periode 2016 tot 2019. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Venhuizen €361.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Steenuil 2?

Een woningrapport voor Steenuil 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Centrum Venhuizen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Venhuizen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars