Streetview Johanna Naberstraat 34 Velserbroek

Johanna Naberstraat 34, 1991 TH Velserbroek

306 m² Bouwjaar 1994 14 kamers Label C

Johanna Naberstraat 34 is een woonhuis in Velserbroek, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 306 m², een perceel van 401 m² en 14 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €474.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
306 m²
Perceeloppervlakte
401 m²
Inhoud
900 m³
Kamers
14

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Johanna Naberstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johanna Naberstraat 34

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Velserbroek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Velserbroek

1780 Inwoners
670 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
671 Woningvoorraad
€474.000 Gem. woningwaarde Weidbuurt
100% Koopwoningen
10.283 Inwoners per km²

Locatie van Johanna Naberstraat 34

Vergelijkbare woningen in Velserbroek

Veelgestelde vragen over Johanna Naberstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Johanna Naberstraat 34?

De prijsindicatie voor Johanna Naberstraat 34 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Weidbuurt is €474.000. Dat komt neer op circa €1.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johanna Naberstraat 34 zich tot de wijk Weidbuurt?

Johanna Naberstraat 34 is een woonhuis van 306 m² in de wijk Weidbuurt. De buurt telt 671 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.283 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johanna Naberstraat 34?

Johanna Naberstraat 34 is een woonhuis in Weidbuurt, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Johanna Naberstraat 34 vergeleken met de buurt?

Johanna Naberstraat 34 heeft 306 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 401 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Weidbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €474.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johanna Naberstraat 34 en wat betekent dat?

Johanna Naberstraat 34 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Johanna Naberstraat 34?

Johanna Naberstraat 34 heeft 14 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Weidbuurt?

De wijk Weidbuurt in Velserbroek (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €474.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weidbuurt?

Vanuit Johanna Naberstraat 34 in Weidbuurt bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1 km.