Streetview Kerkenmaaijerskamp 14 Velserbroek

Kerkenmaaijerskamp 14, 1991 BW Velserbroek

120 m² Bouwjaar 1987 6 kamers Label C

Kerkenmaaijerskamp 14 is een woonhuis in Velserbroek, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 115 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €483.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
351 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kerkenmaaijerskamp 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkenmaaijerskamp 14

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Velserbroek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.5 km

Buurtinformatie in Velserbroek

1425 Inwoners
600 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
618 Woningvoorraad
€483.000 Gem. woningwaarde Hofgeest
73% Koopwoningen
1.266 Inwoners per km²

Locatie van Kerkenmaaijerskamp 14

Vergelijkbare woningen in Velserbroek

Veelgestelde vragen over Kerkenmaaijerskamp 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkenmaaijerskamp 14?

De prijsindicatie voor Kerkenmaaijerskamp 14 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Hofgeest is €483.000. Dat komt neer op circa €4.025 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkenmaaijerskamp 14 zich tot de wijk Hofgeest?

Kerkenmaaijerskamp 14 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Hofgeest. De buurt telt 618 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.266 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkenmaaijerskamp 14?

Kerkenmaaijerskamp 14 is een woonhuis in Hofgeest, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kerkenmaaijerskamp 14 vergeleken met de buurt?

Kerkenmaaijerskamp 14 heeft 120 m² woonoppervlakte en 351 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Hofgeest ligt de gemiddelde woningwaarde op €483.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkenmaaijerskamp 14 en wat betekent dat?

Kerkenmaaijerskamp 14 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kerkenmaaijerskamp 14?

Kerkenmaaijerskamp 14 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Hofgeest?

De wijk Hofgeest in Velserbroek (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €483.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hofgeest?

Vanuit Kerkenmaaijerskamp 14 in Hofgeest bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.