Tussenwoning President Kennedylaan 311 Velp

President Kennedylaan 311, 6883 AK Velp

170 m² Bouwjaar 1973 8 kamers 4 slaapkamers Label A

President Kennedylaan 311 is een tussenwoning in Velp, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 134 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
521 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor President Kennedylaan 311

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel President Kennedylaan 311

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
119.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.6%
CO₂-emissie
27.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Velp

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Velp

3295 Inwoners
1890 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1796 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat
36% Koopwoningen
3.641 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van President Kennedylaan 311

Vergelijkbare woningen in Velp

Veelgestelde vragen over President Kennedylaan 311

Wat is de geschatte woningwaarde van President Kennedylaan 311?

De prijsindicatie voor President Kennedylaan 311 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat is €256.000. Dat komt neer op circa €1.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt President Kennedylaan 311 zich tot de wijk Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat?

President Kennedylaan 311 is een tussenwoning van 170 m² in de wijk Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat. De buurt telt 1.796 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op President Kennedylaan 311?

President Kennedylaan 311 is een tussenwoning in Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is President Kennedylaan 311 vergeleken met de buurt?

President Kennedylaan 311 heeft 170 m² woonoppervlakte en 521 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van President Kennedylaan 311 en wat betekent dat?

President Kennedylaan 311 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van President Kennedylaan 311?

President Kennedylaan 311 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat?

De wijk Velp-Zuid ten zuiden van Waterstraat in Velp (Gelderland) kenmerkt zich door 3.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.